5 טיפים לטיפוח העור שגורמים לג'וליה רוברטס להיראות בת 32 במקום 52

ג'וליה רוברטס היא אחת מהדמויות המוכרות והמפורסמות בתעשיית הבידור ונמצאת בכותרות כבר משנות השמונים של המאה הקודמת ועדיין בכל פעם שרואים אותה היא נראית כמו האישה המושלמת. בכל התפקידים והסרטים שבה היא לקחה חלק היא תמיד גרמה לצופים לתהות איך היא נראית כל כך קורנת. אומרים שהיא מעולם לא עשתה מתיחת פנים בחוטים או הזרקת בוטוקס וכי לא לחינם היא זכתה להיות הפנים של לנקום במשך שנים ארוכות אז למה לא ללמוד ממנה מה עובד לה כל כך טוב?

הטיפ הראשון שלה כפי שהציגה אותו בראיון למגזין אנשים בשנת 2017 הוא תמיד לעשות שימוש בקרם הגנה. מצד אחד היא מאוד אוהבת להיות בשמש עם שלושת ילדיה ולבלות בחוץ כמה שיותר אך מצד שני היא מקפידה תמיד על קרם הגנה עם מקדם של שלושים לפחות והיא גרה במדינה עם שמש הרבה יותר סלחנית מהשמש הישראלית.

הטיפ השני הוא תמיד ללכת לישון עם פנים נקיות ולהסיר את כל האיפור לפני השינה. את הטיפ הזה ניתן למצוא בראיון שנתנה למגזין ויוה בו סיפרה על מסירי האיפור שהיא עושה בהם שימוש (מן הסתם של לנקום) והיא מקפידה לבחור כאלו שבאמת מסירים את האיפור לחלוטין. לטענתה האיפור שנשאר לאורך הלילה פוגם בעור ומונע ממנו להתחדש ולהתרענן.

הטיפ השלישי נוגע למשטר הלחות של העור – תמיד להקפיד על לחות העור, לא רק עור הפנים אלא גם עור כפות הידיים והרגלים. תאמינו או לא אבל גם ג'וליה עושה כלים וכנראה לא מעט ולכן לטענתה חשוב לה לשמור על הידיים שמתייבשות כתוצאה מכך. היא תמיד בוחרת בקרמים דמויי חמאה שמשמרים את הלחות ומחזירים אותה במקרה של יובש. פרט לקרמים דמויי חמאה היא גם אוהבת מאוד שימוש במוצרים מבוססי שמן זית לפנים ולשיער. ווג איטליה מפרסמים שג'וליה יצרה בעצמה משחה מבוססת שמן זית ומים פושרים המשמשת כביס למסכת פנים.

שני הטיפים האחרונים הם שגרת יום מינימלית של צחצוח שיניים, שטיפת וניקוי פנים, מריחת קרם הגנה וכולי. בשל היותה אמא עסוקה היא מאמינה שפחות הוא יותר כל עוד מצליחים להקפיד על השגרה הזו. והיא אוכלת בצורה מודעת – לדיאטה חשיבות עצומה בטיפוח העור ומה שתכניס לגוף זה פחות או יותר מה שתקבל חזרה.

5 טיפים לטיפוח העור שגורמים לג'וליה רוברטס להיראות בת 32 במקום 52