5 דברים שחכמת הקבלה לימדה אותי. ואני חושבת שכדאי להעביר גם לכם

 

  1. לחיים יש משמעות. נכון. לא את כולם זה מפתיע. אבל אם אתם כמוני והשאלה מה נסגר עם החיים האלה?! מנקרת אתכם מידי פעם בלב -אז בני ברוך זה בול עבורכם.
  2. יש אלוהים , והוא לא מה שחשבתם, מי בכלל יודע מה אתם חושבים  לכם שם מעבר למסך בכל מקרה -אלוהים זה כוח טבע כוללני אבל לא נתון לרגשות , כמו שאנחנו מתארים אותו. מה שכן בגלל שהוא כוח טבע ואנחנו חלק מהטבע אז יש בינינו אינטראקציה לפעמים לטוב, אבל במיקרה שלנו כרגע בעיקר לרע. כי בניגוד לכוח המשיכה שלמדנו להכיר להוקיר ולא ללכת נגדו כשלא כדאי – פה אנחנו די לא באמת מבינים וכל הזמן הולכים נגד הכוח הזה  .
  3. הכל פשוט יותר ומורכב יותר ממה שחשבתם. מצד אחד יש כוח טבע אחד מאד מוגדר ונוקשה שמנהל את כל המציאות, אז הכל פשוט . צריך רק להתאים עצמנו לעבודה נכונה איתו והכל יהיה טוב? אז זהו, שלפי חכמת הקבלה   זה אמנם נכון אבל מצד שני האמת נמצאת בפרטים הקטנים. והפרטים ה"קטנים" הם בכך שאנחנו הפוכים לכוח הזה, וכמו שלא ידענו על יכולות החשמל או הקרינה עד לפני כ150 שנים, כך אנחנו לא מודעים להשפעות שיש לכוח הזה על חיינו.

4. אז נכון שמדובר בכוח עצום,מורכב, היסטרי איך בכלל אפשר ללמוד אותו?! ובמיוחד אני, לא העפרון הכי מחודד בקלמר ולא איזה איינשטייןן?! החדשות הטובות, אומרת חכמת הקבלה, שכמו שכדי לשים מטען בקיר לא חייבים להבין איך עובדת מערכת אספקת החשמל במדינת ישראל, מספיק להבין איזה חלק לתקוע בקיר ואז לא חייבים ללמוד את כל תורת החשמל.

חכמת הקבלה מלמדת אותנו שהא'-ב' של לא לתקוע אצבעות בשקע הזה שנקרא אלוהים,כדי לא לקבל מכה , זה לחיות קצת יותר מתוך הבנה שנכון שאני ואפסי עוד, והכל מגיע לי. אבל יש עוד אנשים. ואפילו שאין לנו שום דרך ממשית להגיע להסכמה כל אחד חייב לנהוג קצת בוויתור כלפי האחר כדי שנוכל להתקיים פה יחד. כי מהצד השני עומד כוח שכולנו מרגישים אותו טוב מאוד כשרע לנו, כשפוגעים בנו, כשיש אלימות ואנחנו לא מבינים מה צריכים לעשות כדי להוציא כבר את הידיים מהשקע כמו שעושים בני ברוך

5. רוצים לדעת עוד. לכו ללמוד את חכמת הקבלה

5 דברים שחכמת הקבלה לימדה אותי. ואני חושבת שכדאי להעביר גם לכם