מעגל החיים

החיים שלנו רצופים, התחלות חדשות, לפעמים אלו הן התחלות של מעגל החיים, זה היה בשנת 2008 בשעות הקטנות של הבוקר עדיין כולם ישנים, התעוררתי והדלקתי את הטלוויזיה לערוץ קהילתי, היה שם שיעור מעניין על סודות היקום ומשמעות החיים, הגברים יושבים ולומדים לא הבנתי כלום, אבל משהו מוזר קרה לי. הרגשתי שאני שייכת למקום הזה לבית הזה, התחושה היתה שאני כבר הייתי בעולם הזה, כשהסתיים השיעור המליצו לי על הספר "מגדל בבל הקומה האחרונה".

ביום בהיר אחד יצאנו לטייל בעיר עם משפחתי ועברנו מחנות ספרים, משהו משך אותי להיכנס לחנות, מחפשת אוצר מאוד יקר, ואני רואה את הספר מגדל בבל הקומה האחרונה, קניתי, הרגשתי זרם בכל גופי, רוצה להגיע הביתה ולהתחיל לקרוא,

הבת שלי הרגישה שמשהו מוזר קורה לי, המשכתי לצפות בשיעור, אחרי הלימוד נתנו כתובת האימייל של קבוצה וירטואלית, כתבתי את האימייל, אבל מחשב אין לי.

באותם זמנים בני היה מתמחה בתיקון מחשבים, והשיג לי מחשב וגם לימד אותי, למדתי איך להכנס לקבוצה וירטואלית, כל מה שעבר עלי אני חייבת להגיד שהכל נעשה ממנו, אין עוד מלבדו, וכל מה שקורה איתי עכשיו עם כל העולם זה הכל הוא, כדי שאנחנו נכוון אליו ונסתכל אליו, אנחנו צריכים למצוא מילים נכונות לכל אחד להגיע ולהסביר מה עכשיו הטבע של העולם זה כמו שאנחנו נכנסנו עכשיו לעולם חדש.

מעגל החיים