ארמון מלא טוב

כולנו יודעים שגברים רוצים לשלוט כמלכים ואולי עוד יותר מהם – נשים רוצות להרגיש מלכות. אבל דווקא הנסיך הבריטי הארי ויתר על מעמדו במשפחת המלוכה הבריטית. על מנת להפוך לעצמאיים כלכלית ולנסות למצוא שלווה בחייהם, עתידם הכלכלי מובטח, אך מה ההיגיון בלעזוב אגדה של חיים לטובת שגרה? אליזבת מלכת אנגליה היא גברת מאוד עסוקה ומלאה בהתחייבויות, אמנם היא כמעט בת 100 with a lot of dental implants מה שנקרא, אולם סדר יומה מלא בהתחייבויות וחייה מצריכים איפוק נוקשה מאוד.היא עוברת הין ארמונות לפי עונות והיא אימה חופשיה לעשות מה שברצונה.

טבע האדם, על פי חכמת הקבלה,הוא רצון לקבל הנאה ותענוד והאדם פועל בצורה מקסימאלית לעשות מה שמועיל לו בכדי שירגיש נוח וטוב ברגע הבא, ובאותה מידה מרחיק ממנו את כל מה שיכול לגרום לו חוסר נוחות ונזק. מאן יוצאת המסקנה הברורה, שהבחירה שעשו בני הזוג המלכותי בדימ', אינה בחירה סופנטאנית, אלא בחירה מאוד מחושבת ומדוקדקת עד לפרט האחרון, כי כך בדיוק פועל טבעו של האדם. 

אדם רגיל מן היישוב, בדיוק כמו נסיך ובן אצולה, הם עבדים לטבע שלהם, לאגן, לרצון לקבל הנאה ותענוג – והטבע הזה שולט בהם, כבכל אדם, הוא הבוס שלהם ומנהל אותם ביד רמה בכל אשר הם פונים והוא מנטרל בהם כל הנאה ואפשרות ליהנות מהחיים. גם כאשר אדם רוצה להשתחרר מהאגו, מאותו טבע אגואיסטי, הוא אינו יכול. מדוע כך הגבר? מפני שהוא בטוח שהוא שולט עליו וזה הוא שחושב, אבל למעשה, תוכנה מפעילה אותו והתוכנה הזאת עובדת רק בשביל עצמה.

על מנת שכל אדם יתחיל להכיר את הטבע שבו, הוא צריך להרכיב משקפים חדשות ולקבל נקודת מבט וראות חדשים – אהבת הזולת. אדם שמתחשב בזולתו, עולה בהדרגה מעל האגו, מעל הטבע שלו, מעל הרצון להינות רק לעצמו מכל דבר, מעל מי שמולך עליו – מעל האגו. או אז, האדם יכול לראות את העולם בדרך אובייקטיבית, הוא משתחרר מהאגו, מהטבע האגואיסטי שבו וזוכה לחופש נצחי מלא. כל אדם חייב וצריך לצאת לחירות נצחית שלמה ומלאה, שם מחכה לו ארמון מלא בכל טוב. קרדיט ל – Cortex Dental

ארמון מלא טוב